• 0722730572
    0722730572 ברוכים הבאים לדיאגנוסטיכאן, אתר האבחונים הרפואיים של ישראל! אצלנו, הבריאות היא באמת לפני הכל!
  • אבחונים מכל הסוגים!
    אבחונים מכל הסוגים! אנו נספק לכם את שירות האבחון הרפואי המקיף והטוב ביותר. הבטיחו לעצמכם חיים ארוכים יותר!
  • הקדימו תרופה למחלה!
    הקדימו תרופה למחלה! זכרו תמיד כי הבריאות נמצאת בידיכם. אבחון רפואי איכותי יוכל לחסוך לכם המון סבל בעתיד!

אבחון הפרעת קשב בצפון

 

 

 

הפרעות קשב וריכוז נובעות מהתפתחות פתולוגית של מערכת העצבים המרכזית. הביטויים העיקריים של הפרעות קשב וריכוז הם קשיים בקשב ובריכוז, היפראקטיביות ואימפולסיביות. כחמישה עד עשרה אחוזים מהאוכלוסייה סובלים ברמה זו או אחרת מהפרעות קשב וריכוז. 

אם הילד שלכם מגלה סימני חוסר סבלנות, קשיים בריכוז או בשמירה על קשב לזמן ממושך. אם הוא אינו מצליח בלימודים למרות שהוא אינטליגנטי, ייתכן מאוד כי הוא סובל מהפרעות קשב וריכוז. אבחון מוקדם וטיפול מוקדם בהפרעות קשב וריכוז, יכול למנוע לא מעט בעיות בהמשך חייו של הילד בתקופת הלימודים ואחריה. לכן במידה והבחנתם בכמה מהסימפטומים או במידה וקיים חשש להפרעות קשב וריכוז, מומלץ לפנות לאבחון מקצועי. 

 

אבחון הפרעות קשב וריכוז בדיאגנוסטיכאן 

אבחון הפרעות קשב וריכוז הוא תהליך המורכב ממספר שלבים. השלב הראשון הוא שיחה עם מאבחן מוסמך, השלב השני, במידה והמאובן יודע קרוא וכתוב, הוא מענה על מספר שאלונים ואילו השלב השלישי כולל מספר מבדקים הנערכים מול מחשב. את האבחון מומלץ לבצע בסביבה נעימה ולא מאיימת שתאפשר למאובחנים, צעירים ומבוגרים לחשוב, לפעול ולהתנהג באופן טבעי. אנחנו בדיאגנוסטיכאן, אתר האבחונים הרפואיים של ישראל, מודעים היטב לחשיבות האבחון ולהשלכותיו על עתידו של המאובחן. לכן אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לבצע את האבחון באופן האמין והמדויק ביותר ולהעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.